Kundtjänst

Har du frågor innan ditt köp är du välkommen att höra av dig till oss på kundtjänst.
Du kan också lägga din beställning direkt hos någon av våra duktiga säljare.
Tel: 018-100220
Mail: info@arosakustik.se

Öppettider

Måndag - Torsdag: 07:00 - 16:00
Fredag: 07:00 - 14:45
Lördag - Söndag: Stängt

Avvikande öppettider

Pontus
Pontus Löfgren
Region: Uppsala / Stockholm
VD / Arbetschef Entreprenad
pontus@arosakustik.se
Tel: 070-534 19 51

Mattias
Mattias Karlsson
Region: Uppsala
Projektledare
mattias@arosakustik.se
Tel: 073-536 57 05

Jonnie
Jonnie Sernefors
Region: Stockholm
Projektledare
jonnie@arosakustik.se
Tel: 070-444 65 61

Blank
Joonas Brodin
Region: Uppsala / Stockholm
Kalkyl / Inköp
joonas.brodin@arosakustik.se
Tel: 018-100220

Jimmy
Jimmy Gustafsson
Region: Uppsala / Stockholm
Projektledare Service
jimmy.gustafsson@arosakustik.se
Tel: 072-337 37 43

Marcus
Marcus Lindholm
Region: Svergie
Försäljningsansvarig
marcus.lindholm@arosakustik.se
Tel: 073-929 29 34

Kevin
Kevin Pettersson
Region: Svergie
Butik / Lager
kevin.pettersson@arosakustik.se
Tel: 018-100220

Övriga ärenden

För övriga frågor om produkter, lager- och orderstatus, betaltjänster eller reklamationsärenden. Kontakta kundtjänst, eller fyll i dina uppgifter och ditt ärende nedan så återkommer vi till dig inom kort.

Namn: *
Email: *
Vad gäller saken?: *
Beskriv din fråga: *
Vi på Aros Akustik svarar på mail så fort vi kan. En del frågor kräver noggrannare undersökning och kan därför ta lite längre tid. Som regel svarar vi alltid inom 48 timmar.
fS2hPD
Kod från Captcha-bild: *